ZPĚT

Homeopatie může ulevit od projevů stresu

Stres je poplachová reakce, která organismus upozorňuje, že se musí přizpůsobit měnícímu se prostředí. Ovšem pokud stres trvá příliš dlouho nebo se příliš často opakuje, stává se škodlivým pro lidský organismus, který se v jeho důsledku vyčerpává. Pokud trvá stres delší dobu, může zapříčinit například lehké poruchy spánku.

projevy stresu

JAK ZMÍRNIT NERVOVÉ A FYZICKÉ PROJEVY

Homeopatie napomáhá snižovat projevy stresu jako například lehké poruchy spánku, podrážděnost, nervozitu...

Homeopatické léčivé přípravky jsou řešením pro zvládání nadbytečného stresu a jeho snižování, aniž by představovaly riziko ztráty paměti nebo problémů s koncentrací, riziko návyku nebo ospalosti během dne.

naslouchejte svému tělu

NASLOUCHEJTE SVÉMU TĚLU

Náš organismus je dobře nastaven. Abychom si všimli varovných signálů a vyrovnali se s nimi, je zapotřebí znát sám sebe, znát svůj stres a jeho projevy ve vlastním těle.

Když budeme naslouchat příznakům, pomůže nám to pochopit a analyzovat naši reakci, což nám umožní správně reagovat, správně jednat a pomoci organismu získat zpět svou rovnováhu.

DOZVĚDĚT SE VÍCE
ZPĚT DALŠÍ ČLÁNEK
PŘEČTĚTE SI TAKÉ
logo boiron

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Pokud budete pokračovat v jejich prohlížení, vyjádříte tím svůj souhlas s jejich používáním. Další informace o používání cookies naleznete zde